Pre Školy

Vzhľadom na množiace sa požiadavky vyučujúcich matematiky zo základných a stredných škôl sme sa rozhodli vytvoriť špeciálnu ponuku aj pre triedy, alebo priamo pre celé školy :)

Cena za B-akadémiu pre školy je 1 Euro ročne na jedného žiaka, bez dane. Ak máte teda napríklad triedu s 20 žiakmi, celková cena za to aby mala táto trieda prístup ku všetkým videám na celý rok je 20 Euro bez dane. Je samozrejme možné zakúpiť si kurzy aj pre celú školu naraz!

Podpora

Vaši žiaci budú mať moju plnú podporu - títo sa zvyčajne pýtajú otázky ak niečomu nerozumeli a ja im obratom odpovedám. Vaši vyučujúci majú taktiež moju plnú podporu. Ak je nejaká konkrétna požiadavka učiteľa na vytvorenie videa, kvízu alebo testovania ktoré ich žiaci potrebujú, veľmi rád im pomôžem. Stačí aby ma žiaci alebo vyučujúci kontaktovali na [email protected]

Platba a Doručenie Produktu

V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť B-akadémiu pre Vašu triedu alebo školu, je potrebné nás kontaktovať na [email protected]. Uveďte prosím počet žiakov pre ktorých chcete B-akademiu zakúpiť a fakturačnú adresu. Do 2 pracovných dní Vám bude doručená faktúra. Po jej uhradení Vám bude doručený dokument s aktivačnými URL adresami pre Vašich žiakov. Tu je príklad jedného daného URL odkazu:

b-akademia.sk/priklad/priklad/priklad/035253215855

Úlohou vyučujúceho bude len jednoducho tieto URL rozposlať žiakom alebo ich rodičom s upozornením aby sa registrovali. Žiak sa po kliknutí na odkaz registruje a môže sa hneď začať učiť, pričom celý proces trvá približne 2 minúty.